Sınırlı Sayıda El Yapımı
Defne ve Avakado Doğal Saç Sabunu 100 gr

Defne ve Avakado Doğal Saç Sabunu 100 gr

69.90 TL

-20.00 TL

89.90 TL

Defne ve Avokado Saç Sabunu Saç dökülmelerinin ve saç kırıklarının oluşumunu engeller. Saçlar için doğal olan en iyi arındırıcı niteliğindedir. Saç tellerini kalınlaştırarak saça dolgunluk sağlar. Saçları besler, yumuşatır ve görünüm olarak da daha iyi görünmesini sağlar. Saçlarda su ve yağ dengesini kurar. Özellikle, çok yağlı saçların yağ oranını dengelemektedir. Normal sabunlar gibi asla kuruluk hissi vermemektedir. Defne Sabunu saçların sağlıklı bir şekilde uzaması konusunda yardımcı rolü vardır.

Doğal ve bitkisel yağ karışımıyla hazırladığımız VSCO WORKS 1978 Defne ve Avokado Saç Sabunu içeriğinde kimyasal korucular bulunmaz.

SLS, SLES, Paraben, Hayvansal yağ içermez. Başta Zeytin yağı olmak üzere Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Shea butter yağı, Defne yağı, Aynısefa yağı gibi en kaliteli yenilebilir ve uçucu yağlar kullanılan sabunlarımız soğuk işlem zinciri ile üretilmektedir. Bu sayede ısıtılmayan (kaynatılmayan) yağların içindeki enzim, antioksidan ve proteinler korunarak cilde ekstra fayda sağlar.

Defne Sabunu her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve Saç için kullanılabilir.

İçindekiler:Zeytin yağı, Hindistan Cevizi yağı, Shea Butter yağı, Defne yağı, Hint yağı, Avokado yağı, Palm Yağı, NaOH, Su

vscoworkssbn15

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerParfüm notalarını üst kısımda inceleyebilirsiniz.
Kullanım TavsiyeleriSabunlarımız her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve için kullanılabilir.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 39.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (300 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeSabun grubu ürünlerinde güvenlik sebebiyle iade seçeneği bulunmamaktadır.
Derece 
2023-03-05

Beğendim

Toplam 7 adet aldım. Bu sabunu kesinlikle tavsiye ederim. Hepsi birbirinden iyi. Resimdeki ile aynı. Teşekkürler

    Yorum Yap

    Yorum Yap

    Defne ve Avakado Doğal Saç Sabunu 100 gr

    Defne ve Avakado Doğal Saç Sabunu 100 gr

    Top