Doğal Aynısefa Sabunu 100 gr

VSCO WORKS 1978

139.90 TL

-50.00 TL

189.90 TL

Aynısefa Sabunu içeriğindeki yoğun aynısefa özü sayesinde mükemmel bir yüz ve banyo sabunudur. Aynısefa çiçeği antiseptiktir. Doku ve damar büzücü etkisi vardır. Deride enfeksiyon ya da darbeyle meydana gelen yara, bere ve eziklerin iyileştirilmesinde etkilidir. Küçük yanıklar ve sıcak suyla haşlanma durumlarında ilk yardım aracı olarak görev yapar. Akne tedavisi sonucu ciltte oluşan hassasiyeti gidermede etkilidir. Egzama ve Sedef gibi cilt problemlerinde kullanılır. Ayak parmakları arasında oluşan mantarlar iyileştirmekte kullanılır. Doğal ve bitkisel yağ karışımıyla hazırladığımız Aynısefa Sabunu içeriğinde kimyasal korucular bulunmaz. Zeytin yağı, Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Shea butter yağı, Defne yağı, Aynısefa yağı gibi en kaliteli yenilebilir ve uçucu yağlar kullanılan VSCO WORKS 1978 sabunlarımız soğuk işlem zinciri ile üretilmektedir. Bu sayede ısıtılmayan (kaynatılmayan) yağların içindeki enzim, antioksidan ve proteinler korunarak cilde ekstra fayda sağlar.

Sabunlarımızın içerisinde sabunlaşmamış yağ “süperfat” bırakırız ki bu da cildi temizlerken aynı zamanda besler ve nemlendirir. SLS, SLES, Paraben, Hayvansal yağ içermez.

Sabunlarımız her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve saç için kullanılabilir.

İçindekiler: Zeytinyağı, Hindistan Cevizi yağı, Shea Butter yağı, Ayçiçek yağı, Hint yağı, Aynısefa yağı, Aynısefa Hidrosol, NaOH, Su

vscoworkssbn14

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerParfüm notalarını üst kısımda inceleyebilirsiniz.
Kullanım TavsiyeleriSabunlarımız her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve için kullanılabilir.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 59.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (450 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeSabun grubu ürünlerinde güvenlik sebebiyle iade seçeneği bulunmamaktadır.
Derece 
2023-03-05

Süper

Gerçekten doğal sabun. Çok beğendim sürekli kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Derece 
  2022-04-21

   Yorum Yap

   Yorum Yap

   Doğal Aynısefa Sabunu 100 gr

   Doğal Aynısefa Sabunu 100 gr

   Bunları da Sevebilirsiniz

   Top