Kefir, Kil ve Hibiscus Doğal Sabun 100 gr

39,90 TL

-30,00 TL

69,90 TL

Kefir Kil ve Hibiskus sabunu, Siyah nokta ve aknelerin giderilmesi için kil sabunu oldukça önemli bir role sahiptir. Kil sabunu ciltte oluşan sivilce ve aknelerin kuruyarak geçmesini ve iyileşmesini sağlar. Kil sabunu Sivilce ve aknelerden dolayı ortaya çıkan cilt lekelerinin de düzelmesini sağlar. Kil sabunu saçların dökülmesini ciddi oranda durdurarak dökülmeleri azaltır. Kil sabunu saç köklerine uygulandığında saç derisi nefes alır ve saç köklerinin mikroplardan arınması sağlanır. Aynı zamandan saçların çok güzel kokmasını sağlar. Bunun yanında kil sabunu ile saçlarınız parlak bir görünüme sahip olur.

Normal ciltler ve yağlı ciltler üzerinde kullanılmaktadır. Kil sabunu cilt üzerinde peeling etkisi gösterir. Bu sayede cilt üzerinde oluşmuş olan ölü tabakanın atılması sağlanır.

SLS, SLES, Paraben, Hayvansal yağ içermez. Başta Zeytin yağı olmak üzere Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Shea butter yağı, Defne yağı, Aynısefa yağı gibi en kaliteli yenilebilir ve uçucu yağlar kullanılan sabunlarımız soğuk işlem zinciri ile üretilmektedir. Bu sayede ısıtılmayan (kaynatılmayan) yağların içindeki enzim, antioksidan ve proteinler korunarak cilde ekstra fayda sağlar.

Sabunlarımız her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve saç için kullanılabilir.

İçindekiler:Soğuk Sıkım Zeytinyağı, Hindistan Cevizi yağı, Kakao yağı, Hint yağı, Doğal Süt Kefiri, Bentonit kili, Kaolin Kili, Hibiskus Hidrosolü, NaOH, Su

vscoworkssbn12

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerParfüm notalarını üst kısımda inceleyebilirsiniz.
Kullanım TavsiyeleriSabunlarımız her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve için kullanılabilir.
Teslimat BilgisiAras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Değişim / İadeSabun grubu ürünlerinde güvenlik sebebiyle iade seçeneği bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Kefir, Kil ve Hibiscus Doğal Sabun 100 gr

Kefir, Kil ve Hibiscus Doğal Sabun 100 gr

Top