Ölü Deniz Çamurlu Doğal Sabun 100 gr

39,90 TL

-30,00 TL

69,90 TL

Ölü Deniz Çamurlu Doğal Sabun cilde daha sağlıklı bir görünüm kazandırır, deriyi gerer ve yumuşatır. İyileştirici bir özelliği vardır. Çeşitli elementlerin yanısıra kükürt, alt deri tarafından saklanan toksinleri emer, sivilceler, kızarıklıklar ve siyah noktalara karşı süratle etki ederek derinlemesine bir temizlik sağlar. Demir ve organik maddeler kanın dolaşımını hızlandırdıklarından, dinamik ve canlandırıcı etkisini de unutmamak gerekir. Ciltte salgılanan fazla yağı dengeler ve sebum fazlalığında çok aktif bir rol oynar. İyod ve manganezin kırışıklıkları iyileştirici etkileri vardır.

Bitkisel yağ karışımıyla hazırladığımız VSCO WORKS 1978 ölü deniz çamurlu sabunlarımızın içeriğinde kimyasal koruyucular bulunmaz.

SLS, SLES, Paraben, Hayvansal yağ içermez. Başta Zeytin yağı olmak üzere Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Shea butter yağı, Defne yağı, Aynısefa yağı gibi en kaliteli yenilebilir ve uçucu yağlar kullanılan sabunlarımız soğuk işlem zinciri ile üretilmektedir. Bu sayede ısıtılmayan (kaynatılmayan) yağların içindeki enzim, antioksidan ve proteinler korunarak cilde ekstra fayda sağlar.

İçindekiler:Doğal Zeytinyağı, Hindistan Cevizi yağı, Hint yağı, kaplıca kili, NaOH, su.

vscoworkssbn02

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerParfüm notalarını üst kısımda inceleyebilirsiniz.
Kullanım TavsiyeleriSabunlarımız her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve için kullanılabilir.
Teslimat BilgisiAras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Değişim / İadeSabun grubu ürünlerinde güvenlik sebebiyle iade seçeneği bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Ölü Deniz Çamurlu Doğal Sabun 100 gr

Ölü Deniz Çamurlu Doğal Sabun 100 gr

Top