Saf Zeytinyağlı Doğal Sabun 100 gr

VSCO WORKS 1978

139.90 TL

-50.00 TL

189.90 TL

Saf Zeytinyağlı Sabun kuzey egemizin geyikli bölgesinin verimli topraklarından üretilen zeytinyağıyla ürettiğimiz %100 Saf Zeytinyağlı Sabun. Naturel soğuk sıkım birinci sınıf zeytinyağı ile üretilmiştir. Doğal ve bitkisel yağ karışımıyla hazırladığımız VSCO WORKS 1978 Saf Zeytinyağlı sabunlarımızın içeriğinde kimyasal korucular bulunmaz.

SLS, SLES, Paraben, Hayvansal yağ içermez. Başta Zeytin yağı olmak üzere Kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, Shea butter yağı, Defne yağı, Aynısefa yağı gibi en kaliteli yenilebilir ve uçucu yağlar kullanılan sabunlarımız soğuk işlem zinciri ile üretilmektedir. Bu sayede ısıtılmayan (kaynatılmayan) yağların içindeki enzim, antioksidan ve proteinler korunarak cilde ekstra fayda sağlar.

Sabunlarımızın içerisinde sabunlaşmamış yağ “süperfat” bırakırız ki bu da cildi temizlerken aynı zamanda besler ve nemlendirir.

Saf Zeytinyağlı Sabunlarımız her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve saç için kullanılabilir.

İçindekiler: Zeytin yağı, Shea Butter yağı, NaOH, Su

vscoworkssbn05

Saf Zeytinyağlı Doğal Sabun: cildinizi nazikçe temizlerken, nemlendirir ve besler. Zeytinyağının doğal yağ asitleri cildi derinlemesine beslerken, antioksidanlar cildi yeniler. Cilt bariyerini güçlendirir, kuruluğu önler ve yumuşaklık sağlar. Hassas ciltler için idealdir, tahrişleri azaltır. Kimyasal içermeyen formülüyle cildin doğal dengesini korur. El yapımı olarak üretilen bu sabun, cildinizi doğal güzellik ve sağlıkla buluşturur.

Doğal ve bitkisel yağ karışımıyla ürettiğimiz zeytinyağlı sabunlarımız, sağlığınızı ve güzelliğinizi korumayı hedefler. İçeriğinde kimyasal korucular, SLS, SLES, paraben veya hayvansal yağ bulunmaz. Zeytinyağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, shea butter yağı, defne yağı, aynısefa yağı gibi seçkin yenilebilir ve uçucu yağlar özenle harmanlanır. Soğuk işlem zinciri sayesinde yağlar ısıtılmadan işlenir, böylece enzimler, antioksidanlar ve proteinler korunarak cilde maksimum fayda sağlar. Doğanın içerdiği zenginlik cildinizle buluşur.

Kategori Önerisi: Doğal Sabun

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerParfüm notalarını üst kısımda inceleyebilirsiniz.
Kullanım TavsiyeleriSabunlarımız her cilt tipine uygundur. El, yüz, vücut ve için kullanılabilir.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 59.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (450 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeSabun grubu ürünlerinde güvenlik sebebiyle iade seçeneği bulunmamaktadır.
Derece 
2023-03-05

Beğendim

Toplam 7 adet aldım. Hepsi birbirinden iyi. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler

  Yorum Yap

  Yorum Yap

  Saf Zeytinyağlı Doğal Sabun 100 gr

  Saf Zeytinyağlı Doğal Sabun 100 gr

  Bunları da Sevebilirsiniz

  Top