Çilek Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.08

239.90 TL

-50.00 TL

289.90 TL

  • Tamamen saf esanslar ile üretilmiştir.
  • Koku: Çilek Kokulu
  • Kullanım Süresi: 6-8 Hafta (Ortam büyüklüğüne göre)
  • 10 Adet bambu çubuk ile birlikte gönderilmektedir.
  • Ürünü açtıktan sonra, bambu çubukları şişenin içine yerleştiriniz; 24 saat sonra bambu çubuklarını ters çeviriniz. Bu işlemi haftada 1-2 defa çevirerek ortamı kokulandırabilirsiniz.
  • Bulunduğu ortamda güçlü kokması halinde, bambu çubukları şişeden eksilterek daha hafif yayılmasını sağlayabilirsiniz
  • 125 ML.

vscoworksoda8

Çilek Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml: Tatlı ve canlandırıcı bir deneyim sunar. Çileğin özgün ve lezzetli kokusu, mekanınıza enerji katar. Bambu çubukları sayesinde uzun süre etkili olur, odanızı taze çilek kokusuyla doldurur. Bu oda kokusu, evinizin veya ofisinizin atmosferini canlandırırken mis gibi çilek aromasıyla sizi kucaklar. Çilek Bambu Oda Kokusu ile ortamınıza tatlı ve ferah bir hava katın, enerjinizi yükseltin.

Çilek Kokusu: Tatlı ve ferahlatıcı bir aromadır. Doğal çileğin karakteristik hoş kokusu, enerji verici ve canlandırıcı etkiye sahiptir. Bu kokuyu solumak, çevrenizde tatlı bir atmosfer yaratmanıza ve pozitif duyguları uyandırmanıza yardımcı olabilir. Çilek kokusuyla dolu bir ortamda bulunmak, keyifli anlar yaşamanıza ve huzurlu hissetmenize katkı sağlayabilir.

Kategori Önerisi: Oda Kokusu

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerYerli soya parafini, pamuk veya bambu fitiller ile üretilen ürünlerimiz hiçbir kimyasal veya sağlığa zararlı madde içermemektedir.
Kullanım TavsiyeleriMumlarınıza iyi bakmak için, mumunuzu ilk kez yaktığınızda, tünel oluşumunu engellemek için tüm yüzey sıvı hale gelene kadar mumunuzun bir iki saat yanmasına izin verin. Mumunuzun fitilini her yanma seansından önce veya sonra kalıntıları temizleyin.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 39.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (300 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeSiparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde etiketleri sökülmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış olarak tüm aksesuarları ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
Oda KokusuÇilek
Oda Kokusu ML125 ml

Yorum Yap

Çilek Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.08

Çilek Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.08

Bunları da Sevebilirsiniz

Top