Fresh Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.06

VSCO WORKS 1978

359.90 TL

-100.00 TL

459.90 TL

 • Tamamen saf esanslar ile üretilmiştir.
 • Koku: Fresh Kokulu
 • Kullanım Süresi: 6-8 Hafta (Ortam büyüklüğüne göre)
 • 10 Adet bambu çubuk ile birlikte gönderilmektedir.
 • Ürünü açtıktan sonra, bambu çubukları şişenin içine yerleştiriniz; 24 saat sonra bambu çubuklarını ters çeviriniz. Bu işlemi haftada 1-2 defa çevirerek ortamı kokulandırabilirsiniz.
 • Bulunduğu ortamda güçlü kokması halinde, bambu çubukları şişeden eksilterek daha hafif yayılmasını sağlayabilirsiniz
 • 125 ML.

vscoworksoda6

Fresh Bambu Çubuklu Oda Kokusu: Ferahlatıcı ve canlandırıcı bir deneyim sunan özel bir koku seçeneğidir. Bu oda kokusu, hafif bambu kokusuyla birleşerek tazelik ve doğanın huzurunu mekana taşır. 125 ml'lik özel şişesiyle uzun süre etkili olan bu koku, evinizin veya ofisinizin atmosferini canlandırır. Fresh Bambu Oda Kokusu ile mekanınıza ferahlık ve enerji katın, doğanın tazeliğini hissedin.

Fresh Koku: Ferahlatıcı ve temiz bir aroma sunar. Bu özel koku, doğanın tazeliğini ve enerjisini yansıtır. Fresh kokusuyla çevrenizi canlandırın, mekanınıza pozitif bir atmosfer katın. Temizlik ve tazelik hislerini içeren bu koku, evinizde veya ofisinizde keyifli anlar yaşamanıza yardımcı olur.

Kategori Önerisi: Oda Kokusu

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerSoy Wax, pamuk veya bambu fitiller ve saf esanslar ile üretilmektedir.
Kullanım TavsiyeleriMumlarınıza iyi bakmak için, mumunuzu ilk kez yaktığınızda, tünel oluşumunu engellemek için tüm yüzey sıvı hale gelene kadar mumunuzun bir iki saat yanmasına izin verin. Mumunuzun fitilini her yanma seansından önce veya sonra kalıntıları temizleyin.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 59.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (450 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeSiparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde ambalajı açılmamış, etiketleri sökülmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış olarak tüm aksesuarları ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
Oda KokusuFresh
Oda Kokusu ML125 ml
Derece 
2023-09-18

Oda Kokusu

Güzel koku tatlı ve ferah. Yayılımı iyi.

  Yorum Yap

  Yorum Yap

  Fresh Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.06

  Fresh Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.06

  Bunları da Sevebilirsiniz

  Top