Hanımeli Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.05

VSCO WORKS 1978

359.90 TL

-100.00 TL

459.90 TL

 • Tamamen saf esanslar ile üretilmiştir.
 • Koku: Hanımeli Çiçeği Kokulu
 • Kullanım Süresi: 6-8 Hafta (Ortam büyüklüğüne göre)
 • 10 Adet bambu çubuk ile birlikte gönderilmektedir.
 • Ürünü açtıktan sonra, bambu çubukları şişenin içine yerleştiriniz; 24 saat sonra bambu çubuklarını ters çeviriniz. Bu işlemi haftada 1-2 defa çevirerek ortamı kokulandırabilirsiniz.
 • Bulunduğu ortamda güçlü kokması halinde, bambu çubukları şişeden eksilterek daha hafif yayılmasını sağlayabilirsiniz
 • 125 ML.

vscoworksoda5

Hanımeli Bambu Çubuklu Oda Kokusu: Tatlı hanımeli çiçeğinin zarif kokusunu hafif bambu notalarıyla buluşturan özel bir koku deneyimidir. Bu oda kokusu, romantizm ve tazelik hislerini bir araya getirerek mekanınıza özel bir dokunuş sunar. 125 ml'lik özel şişesiyle uzun süre etkili olan bu koku, evinizin veya ofisinizin havasını güzelleştirir. Hanımeli'nin cazibesi ve bambu'nun hafifliği ile mekanınıza sıcaklık ve huzur katın.

Hanımeli Kokusu: Tatlı ve zarif bir çiçek aromasıyla etrafa yayılır. Bu özel koku, doğanın güzelliğini ve tazeliğini içerir. Hanımeli'nin hoş ve romantik kokusu, mekanınıza keyifli bir atmosfer katar. Hanımeli kokusuyla evinizin veya ofisinizin havasını tazeleyin, doğanın güzelliklerini içeri taşıyın.

Kategori Önerisi: Oda Kokusu

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerSoy Wax, pamuk veya bambu fitiller ve saf esanslar ile üretilmektedir.
Kullanım TavsiyeleriMumlarınıza iyi bakmak için, mumunuzu ilk kez yaktığınızda, tünel oluşumunu engellemek için tüm yüzey sıvı hale gelene kadar mumunuzun bir iki saat yanmasına izin verin. Mumunuzun fitilini her yanma seansından önce veya sonra kalıntıları temizleyin.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 59.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (450 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeSiparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde ambalajı açılmamış, etiketleri sökülmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış olarak tüm aksesuarları ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
Oda KokusuHanımeli Çiçeği
Oda Kokusu ML125 ml
Derece 
2023-09-18

Hanımeli Oda Kokusu

Çok güzel koku tavsiyedir!

  Derece 
  2023-09-07

  Hanımeli oda kokusu

  Mis gibi kokuyor. Yayılımı çok iyi. Uzun süre gidecek gibi.

   Yorum Yap

   Yorum Yap

   Hanımeli Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.05

   Hanımeli Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.05

   Bunları da Sevebilirsiniz

   Top