Yasemin Çiçeği Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.02

VSCO WORKS 1978

359.90 TL

-100.00 TL

459.90 TL

 • Tamamen saf esanslar ile üretilmiştir.
 • Koku: Yasemin Çiçeği Kokulu
 • Kullanım Süresi: 6-8 Hafta (Ortam büyüklüğüne göre)
 • 10 Adet bambu çubuk ile birlikte gönderilmektedir.
 • Ürünü açtıktan sonra, bambu çubukları şişenin içine yerleştiriniz; 24 saat sonra bambu çubuklarını ters çeviriniz. Bu işlemi haftada 1-2 defa çevirerek ortamı kokulandırabilirsiniz.
 • Bulunduğu ortamda güçlü kokması halinde, bambu çubukları şişeden eksilterek daha hafif yayılmasını sağlayabilirsiniz
 • 125 ML.

vscoworksoda2

Yasemin Çiçeği Bambu Çubuklu Oda Kokusu: Zarif yasemin çiçeği notalarını hafif bambu tonlarıyla birleştirerek benzersiz bir deneyim sunar. Bu oda kokusu, ferahlatıcı etkisiyle mekanınıza tazelik ve huzur getirir. 125 ml'lik şık şişesiyle uzun süre etkisini sürdürerek, evinizin veya ofisinizin atmosferini güzelleştirir. Yasemin çiçeğinin romantik ve çekici kokusuyla mekanınızı sarmalayın, kendinizi rüya gibi bir ortamda hissedin.

Yasemin Çiçeği Kokusu: Zarif ve romantik bir aroma ile mekanınıza ferahlık ve huzur getirir. Yasemin çiçeğinin tatlı ve çekici kokusu, ortamınıza hoş bir atmosfer katar, ruhunuzu rahatlatır. Bu eşsiz koku, evinizde veya ofisinizde keyifli anlar yaşamanızı sağlar. Yasemin çiçeği kokusuyla çevrenizi güzelleştirin, zihninizi dinlendirin.

Kategori Önerisi: Oda Kokusu

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerSoy Wax, pamuk veya bambu fitiller ve saf esanslar ile üretilmektedir.
Kullanım TavsiyeleriMumlarınıza iyi bakmak için, mumunuzu ilk kez yaktığınızda, tünel oluşumunu engellemek için tüm yüzey sıvı hale gelene kadar mumunuzun bir iki saat yanmasına izin verin. Mumunuzun fitilini her yanma seansından önce veya sonra kalıntıları temizleyin.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 59.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (450 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeSiparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde ambalajı açılmamış, etiketleri sökülmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış olarak tüm aksesuarları ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
Oda KokusuYasemin
Oda Kokusu ML50 ml
Derece 
2023-09-14

yasemin çiçeği oda kokusu

Kalıcı ve kokusu güzel yayılıyor. Paketleme kargo iyi.

  Yorum Yap

  Yorum Yap

  Yasemin Çiçeği Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.02

  Yasemin Çiçeği Bambu Çubuklu Oda Kokusu 125 ml No.02

  Bunları da Sevebilirsiniz

  Top