Karışık Meyve Kokulu Amber Kavanoz Mum No.32

129.90 TL

-60.00 TL

189.90 TL

 • Koku: Karışık Meyve Kokulu
 • Renk: Saf mum renginde (Krem Beyaz)
 • Kavanoz: Amber renkli kavanoz
 • Mum: Soy Wax & Saf esanslar ile üretilmektedir
 • Etiket: "Happy Happy Happy" etiketiyle hazırlanmaktadır.
 • Fitil: Pamuk fitilli
 • Yanma Süresi: Yaklaşık 25 Saat
 • Ürün Ölçüleri: 250gr - En: 6.5 cm - Boy: 8 cm
 • Üzerinde bulunan metal kapağı mum seansı bittikten sonra, üstünü kapatarak mumu kir ve tozdan koruyabilirsiniz.

vscoworks-k-no-32

Karışık Meyve Kokulu Mum: Evinizi çeşitli meyve aromalarıyla doldurun. Meyvelerin tatlı ve canlandırıcı notalarıyla özel anlar yaşayın. Bu özel koku, meyvelerin çeşitliliğini ve enerjisini evinize getirir. Karışık Meyve Kokulu Mum, hem görsel hem de kokusal bir deneyim sunar. İçeriğindeki doğal bileşenlerle evinizi hoş ve canlı kokularla doldurun. Karışık Meyve Kokulu Mum ile evinizde enerjik bir ambiyans yaratın.

Karışık Meyve Kokusu: Evinizi çeşitli meyve aromalarıyla doldurun. Meyvelerin tatlı ve canlandırıcı notalarıyla kendinizi yenileyin. Bu özel koku, meyvelerin çeşitliliğini ve enerjisini size getirir. Karışık Meyve kokusu, hem zihinsel hem de duygusal canlanmayı teşvik eden bir deneyim sunar. İçeriğindeki doğal bileşenlerle yaşam alanınızı hoş ve canlı kokularla doldurun. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği.

Kategori Önerisi: Kokulu Mum

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriMumlarımızın tamamı el yapımı olarak üretilmektedir.
İçindekilerYerli soya parafini, pamuk veya bambu fitiller ile üretilen ürünlerimiz hiçbir kimyasal veya sağlığa zararlı madde içermemektedir.
Kullanım TavsiyeleriMumlarınıza iyi bakmak için, mumunuzu ilk kez yaktığınızda, tünel oluşumunu engellemek için tüm yüzey sıvı hale gelene kadar mumunuzun bir iki saat yanmasına izin verin. Mumunuzun fitilini her yanma seansından önce veya sonra kalıntıları temizleyin.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 39.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (300 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeSiparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde etiketleri sökülmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış olarak tüm aksesuarları ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
Mum KokusuKarışık Meyve
Mum SeçenekleriAmber Kavanoz
Derece 
2023-09-07

Kokulu mum

Fotoğraftaki ile aynı. Kaliteli mum.

  Derece 
  2022-04-21

   Yorum Yap

   Yorum Yap

   Karışık Meyve Kokulu Amber Kavanoz Mum No.32

   Karışık Meyve Kokulu Amber Kavanoz Mum No.32

   Bunları da Sevebilirsiniz

   Top