Lavanta Bambu Çubuklu Oda Kokusu 50 ml - No.08 (Küçük Boy)

VSCO WORKS 1978

189.90 TL

-40.00 TL

229.90 TL

 • VSCO WORKS 1978 Bambu Çubuklu Oda Kokusu 50 ml Lavanta oda kokusu.
 • Tamamen saf esanslar ile üretilmektedir.
 • Koku: Lavanta
 • Kullanım Süresi: 4-6 Hafta (Ortam büyüklüğüne göre)
 • 4 Adet bambu çubuk ile birlikte gönderilmektedir.
 • Ürünü açtıktan sonra, bambu çubukları şişenin içine yerleştiriniz; 24 saat sonra bambu çubuklarını ters çeviriniz. Bu işlemi haftada 1-2 defa çevirerek ortamı kokulandırabilirsiniz.
 • Bulunduğu ortamda güçlü kokması halinde, bambu çubukları şişeden eksilterek daha hafif yayılmasını sağlayabilirsiniz
 • 50 ML- Şeffaf Cam

vscoworksok36

Lavanta Oda Kokusu: hafif ve rahatlatıcı bir aromaya sahiptir. Bu özel koku, genellikle sakinlik, huzur ve rahatlama hissiyle ilişkilendirilir. Lavanta oda kokusu, iç mekanlara dinginlik ve ferahlık katmak amacıyla tercih edilir.

Lavanta kokusu, evinizde doğal bir rahatlık atmosferi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Lavantanın huzur verici notaları, iç mekanlarınızda stresi azaltmaya, zihni sakinleştirmeye ve uyumaya yardımcı olabilir. Özellikle dinlenmek istediğinizde veya rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak istediğinizde kullanabilirsiniz.

Lavanta oda kokusu, iç mekanlarda doğanın ve sakinliğin gücünü yaşatmak için idealdir. Evinize hoş bir aroma ve rahatlatıcı bir atmosfer katmak isterseniz, lavanta oda kokusunu tercih edebilirsiniz.

Lavanta Kokusu: Doğal ve rahatlatıcı bir aromaya sahiptir. Bu özel koku, genellikle huzur, sakinlik ve doğanın ferahlığı ile ilişkilendirilir. Lavanta kokusu, iç mekanlara rahatlatıcı bir atmosfer katmak ve zihni sakinleştirmek amacıyla tercih edilir.

Lavanta kokusu, evinizde doğal bir güzellik ve huzur hissi uyandırmak için kullanılabilir. Lavantanın karakteristik notaları, iç mekanlarda stresi azaltmaya, uykuya yardımcı olmaya ve zihni rahatlatmaya yardımcı olabilir. Özellikle dinlenmek istediğinizde veya zihni sakinleştirmek istediğinizde tercih edebilirsiniz.

Lavanta kokusu, iç mekanlarda doğanın huzurlu ve ferah atmosferini yansıtmak için idealdir. Evinizde rahatlatıcı ve huzur veren bir atmosfer oluşturmak isterseniz, lavanta kokusunu tercih edebilirsiniz.

Kategori Önerisi: Oda Kokusu

MarkaVSCO WORKS 1978
Ürün ÖzellikleriSaf esanslar ile üretilmektedir.
İçindekilerÖzel tasarım 50 ml cam şişe, 4 adet bambu çubuk.
Kullanım TavsiyeleriÜrünü açtıktan sonra,bambu çubukları şişenin içine yerleştiriniz, 24 saat sonra bambu çubuklarını ters çeviriniz. Bu işlemi haftada 1-2 defa çevirerek ortamı kokulandırabilirsiniz.
Teslimat BilgisiKargo ücreti 59.90 TL. Aras Kargo ile siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. (450 TL ve üzeri tüm ürünlerde ücretsiz kargo)
Değişim / İadeEsans ve Koku grubu ürünlerinde güvenlik sebebiyle iade yapılamamaktadır.
Oda KokusuLavanta
Oda Kokusu ML50 ml
Derece 
2024-01-15

Hediye

Hediye gönderim sorunsuz ve hızlı teslim edildi.

  Derece 
  2023-09-06

  Lavanta

  Hoş bir koku beğendim.

   Derece 
   2023-09-06

   Oda Kokusu

   Şişesi çok şirin minik. Banyo, tuvalet veya ufak oda için çok iyi. Kokusu güzel rahatsız etmiyor.

    Derece 
    2023-09-06

    Oda Kokusu Yorumum

    3 farklı koku aldım. Kokuları kalıcı küçük bir ürün olmasına rağmen uzun süre gidiyor. Oda kokularında en önemlisi bambu çubukların gerçek olması, Daha önce başka firmadan aldığımda çöp şiş göndermişlerdi koku yaymıyordu. Ancak bunlar bildiğiniz bambu çubuk kokuyu emiyor ve koku güzel yayılıyor. Bundan sonra kokularım sizden :))) Tavsiye biraz daha büyük boyutlu olanlar çok daha güzel olur.

     Derece 
     2023-05-05

     Teşekkür :)

     Çok beğendim, teşekkür ederim.

      Yorum Yap

      Yorum Yap

      Lavanta Bambu Çubuklu Oda Kokusu 50 ml - No.08 (Küçük Boy)

      Lavanta Bambu Çubuklu Oda Kokusu 50 ml - No.08 (Küçük Boy)

      Bunları da Sevebilirsiniz

      Top